Të gjitha lajmet

SERIE A

Napoli pas mbrojtësit të Benficas

Foto: Pinterest

Napoli pas mbrojtësit të Benficas


23 February, 2021 @10:20

Klubi i Napolit ka shprehur interesim për mbrojtësin e majtë të Benfica, Nuno Tavares, i cili pritet të jetë synimi kryesor i italianëve, konfirmon Goal.

Napolitanët do të tentojnë një lëvizje të mundshme për 21-vjeçarin, gjatë afatit të verës, kur afati i transferimeve të jetë i hapur.

Tavares ka 19 paraqitje për Benfica në të gjitha kompeticionet këtë edicion.

 


TRANSFER

Dortmund interesohet për Milenkovic

Bundesliga/Serie A/Transfere

Dortmund interesohet për Milenkovic

23/02/21 @ 10:49

REKORD

Ronaldo thyen rekordin e Filippo Inzaghit

Serie A

Ronaldo thyen rekordin e Filippo Inzaghit

23/02/21 @ 10:22

Cristiano ngrit Juven në pozitën e tretë

Serie A

Cristiano ngrit Juven në pozitën e tretë

22/02/21 @ 22:42

TRANSFER

Milan dhe West Ham në garë për En-Nesyri

Premier League/Serie A/La Liga/Transfere

Milan dhe West Ham në garë për En-Nesyri

22/02/21 @ 15:12

MILANO

Inter dhe Milan rivalizojnë për Ikone

Serie A/Ligue 1/Transfere

Inter dhe Milan rivalizojnë për Ikone

22/02/21 @ 14:40

BIANCONERI

Juventus interesohet përsëri për Locatellin

Premier League/Serie A/Transfere

Juventus interesohet përsëri për Locatellin

22/02/21 @ 14:40

PLAYER RATINGS

Inter-Milan, notat e futbollistëve

Serie A

Inter-Milan, notat e futbollistëve

21/02/21 @ 18:48

MILAN 0-3 INTER

Inter fiton derbin, Milan merr goditjen e radhës

Serie A

Inter fiton derbin, Milan merr goditjen e radhës

21/02/21 @ 17:03

SERIE A

Eusebio Di Francesko afër shkarkimit

Serie A

Eusebio Di Francesko afër shkarkimit

21/02/21 @ 10:45

SERIE A

Klubet e Seria A në garë për talentin e Palmeiras

Serie A/Transfere

Klubet e Seria A në garë për talentin e Palmeiras

21/02/21 @ 10:24


Të gjitha lajmet nga Serie A