Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

RAMIZ SADIKU

Nga Kavaja në Prishtinë

Nga Kavaja në Prishtinë


28 June, 2022 @14:28

Futbollisti prishtinas, Adonis Zeqiri, që deri tash ka qenë pjesë e ekipit nga Shqipëria, Besa, i është bashkuar ekipit të kryeqytetit së fundi, Ramiz Sadiku.

Ramiz Sadiku ka zyrtarizuar marrëveshjen një-vjeçare me lojtarin në fjalë, ndërsa 21-vjeçari luan kryesisht si mbrojtës.

Ramiz Sadiku luan në Ligën e Parë Grupi B të kampionatit kosovar të futbollit.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë