Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

NORWICH CITY

Një muaj mungesë!

Një muaj mungesë!


3 December, 2021 @14:32

Futbollisti më i dalluar i Kosovës, Milot Rashica, do të mungojë nga fushat e gjelbëra për afro një muaj, ka bërë të ditur ekipi i tij Norwich City sot.

Miloti kishte një lnëdim ditë më parë dhe nuk luajti ndaj Newcastle, ndërsa sot trajneri i ri i ekipit Dean Smith ka bërë të ditur se kosovari do të jetë jashtë fushave sigurisht për katër javët e ardhshme.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League