Të gjitha lajmet

MEDIA

Një ndërrim Pjanic - Arthur, i mundshëm

Një ndërrim Pjanic - Arthur, i mundshëm

29 April, 2020 @0:55

Numri i ri i italianes Tuttosport bën të ditur se Juventusi është i gatshëm për të hyrë në ndërrim me Barcelonën për mesfushorët.

Barcelona po kërkon Miralem Pjanićin 30 vjeç, ndërsa po ofron Arthur Melon 23 vjeç! E Tuttsport që është tepër e afërt me bianconerët në ballinë shkruan se Juventus është për një ndërrim të tillë.

Boshnjaku 30 vjeç ka regjistruar 22 paraqitje në Serie A këtë stinor duke shënuar 3 gola. Ai është duke kaluar stinorin e katërt te Juventusi prej se erdhi aty nga Roma në verë të vitit 2016 për 32 milionë euro.

Tuttosport

MEDIA TALK

Vetëm një pengesë për kalimin e Ismajlit te Verona

Foto: FSHF

26 April, 2020 @23:11

Qendërmbrojtësi i kombëtares shqiptare, Ardian Ismajli, mund të bëhet shpejt zëvendësues i Amir Rrahmanit te Verona. Mbrojtësi nga Kosova…

NJOFTIMI I KRYEMINISTRIT CONTE

Italia lehtëson dhe përcakton fazat e rifillimit

Kryeministri i Italisë, Giuseppe Conte

26 April, 2020 @21:27

Tashmë Italia e ka gati krejt planin, ndërsa rifillimi i stinorit në Serie A është planifikuar të ndodh në disa…

MEDIA TALK

Inzaghi është si Klopp

25 April, 2020 @22:18

Golashënuesi më i mirë i këtij stinori në Serie A, Ciro Immobile, ka bërë një krahasim të trajnerëve me të…

INSTAGRAM

Marash Kumbulla tregon ndaj kujt është më së vështiri të bësh mbrojtje

25 April, 2020 @17:46

Qendërmbrojtësi shqiptar i Veronës, Marash Kumbulla, që këtë stinor ka arritur majet e futbollit italian pas stinorit shumë të mirë…

NGA KONFERENCA

UEFA rekomandon përfundimin e të gjitha kampionateve dhe garave të Kupës

21 April, 2020 @17:15

Në mbledhjen e sotme të UEFA-së me 55 anëtarët e saj, është shqyrtuar kalendari i garave për çdo shtet dhe…

Të gjitha lajmet nga Serie A