Të gjitha lajmet

PLAYER RATINGS

Notat e lojtarëve: Shqipëria-Kazakistani

11-shja startuese e Shqipërisë sonte/ Foto: FSHF

Notat e lojtarëve: Shqipëria-Kazakistani


15 November, 2020 @20:03

Pas një performance të mirë të kuqezinjëve që kanë arritur të mbesin në lojë për kreun e grupit dhe kualifikimin potencial në Ligën B të Kombeve për edicionin e ardhshëm të garës, këto janë notat e lojtarëve të Shqipërisë për paraqitjen e tyre në përballje ndaj Kazakistanit, sipas TopSporti.com

PLAYER RATINGS:

SHQIPËRIA:

Etrit Berisha 5.5;
-
Berat Djimsiti 7;
Ardian Ismajli 7.5;
Frederic Veseli 7;
-
Amir Abrashi 8.5;
Sherif Kallaku 6.5;
Elseid Hysaj 7;
Myrto Uzuni 6.5;
-
Ledian Memushaj 7.5;
-
Sokol Cikalleshi 7.5;
Rei Manaj 7.

Zëvendësuesit:

Klaus Gjasula 6.5;
Albi Doka 6;
Bekim Balaj n/a;
Taulant Seferi n/a;
Lindon Selahi n/a;

GOLAT e NDESHJES dhe TABELA AKTUALE


CRISTIANO RONALDO

Synimi i radhës, historik

EURO 2020/Liga e Kombeve/Serie A/International

Synimi i radhës, historik

31/12/20 @ 02:48

E FUNDIT

Gjermania merr vendim për Löwin

EURO 2020/Liga e Kombeve/International

Gjermania merr vendim për Löwin

30/11/20 @ 17:49

KOMISIONI DISIPLINOR I UEFA-së

UEFA i jep fitoren Zvicrës në tavolinë dhe mbijetesën në Ligën A!

Liga e Kombeve

UEFA i jep fitoren Zvicrës në tavolinë dhe mbijetesën në Ligën A!

27/11/20 @ 00:43

QUALIFICATION MATHs

Si shkohet nga Liga e Kombeve në Kampionatin Botëror “Katari 2022” dhe direkt?

Liga e Kombeve

Si shkohet nga Liga e Kombeve në Kampionatin Botëror “Katari 2022” dhe direkt?

20/11/20 @ 04:10

NATIONS LEAGUE FINALS 20/21

Kur zhvillohet Final Four i Ligës së Kombeve?

Liga e Kombeve

Kur zhvillohet Final Four i Ligës së Kombeve?

20/11/20 @ 03:13

ANALIZA PAS NDESHJES

Pas çdo mundimi, vjen lehtësimi

Liga e Kombeve/Përfaqësuesja/Analiza

Pas çdo mundimi, vjen lehtësimi

19/11/20 @ 18:22

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Kosova-Moldavia

Liga e Kombeve/Përfaqësuesja

Notat e futbollistëve: Kosova-Moldavia

18/11/20 @ 22:43

KOSOVA - MOLDAVIA

Fitorja e parë, mbesim në Ligën C

Liga e Kombeve/Përfaqësuesja

Fitorja e parë, mbesim në Ligën C

18/11/20 @ 22:39

FORMACIONET ZYRTARE

Ujkani në portë, Zhegrova startues! 11-shet Kosova-Moldavia

Liga e Kombeve/Përfaqësuesja

Ujkani në portë, Zhegrova startues! 11-shet Kosova-Moldavia

18/11/20 @ 19:28

PAS NDESHJES

Reja: Fitore me dy fytyra

Liga e Kombeve/Kombëtarja

Reja: Fitore me dy fytyra

18/11/20 @ 19:14


Të gjitha lajmet nga Liga e Kombeve