Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ZLATAN

Numri 11 vazhdon!

Numri 11 vazhdon!


18 July, 2022 @15:22

Përmes një njoftimi të shkurtër në faqen zyrtare të klubit, AC Milan ka bërë të ditur se ka vazhduar kontratën me superyllin veteran Zlatan Ibrahimovic.

Suedezi Ibrahimovic që më 3 tetor të këtij viti mbush të 41-tat ka vazhduar kontratën edhe për një stinor me rossonerët, ndërsa së fundi fituan titullin kampion të Italisë.

Ibra mbetet me numrin 11 te rossonerët.


 
Të gjitha lajmet nga Serie A