Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

1/8: ONIX - KEK-u

Onix - KEK-u, 11-shet startuese

Design: TOPSPORTI

Onix - KEK-u, 11-shet startuese


5 February, 2022 @12:05

Sot mes vete në Banjë të Pejës mes vete takohen Onixi (emri i ri: Phoenix) dhe KEK-u.

Ndeshja është e vlefshme për 1/8 e finales së Kupës së Kosovës.

11-SHET STARTUESE:

ONIX: (4-2-3-1): Haxhijaj, Vokshi, Ujkaj, Doshlaku, Maliqi; Kambi, Rron Rogova; Gashi, Miranaj, Dardan Rogova; Fatty.

KEK-u: Pas pak…


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës