Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TREPÇA '89 - DRENICA

Pa gola në Mitrovicë, pikët ndahen

Pa gola në Mitrovicë, pikët ndahen


14 December, 2020 @15:04

Pa fitues është mbyllur dueli i zhvilluar sot në Mitrovicë mes Trepçës ‘89 dhe Drenicës.

Skuadrat në fjalë ndeshjen e mbyllur pa e shënuar as edhe një gol dhe rrjedhimisht rezultati në fund ishte 0-0.

TABELA AKTUALE

Raste për shënim gjatë takimit patën të dyja skuadrat, mirëpo portierët përkatës mbeten të pamposhtur dhe pikët u detyruan të ndahen.

Barazimi i sotëm ‘89-shin e mban jashtë zonës së rrezikshme pas 18 xhirove, kurse për Drenicën pika e sotme ishte e para pas 5 humbjeve radhazi në Superligë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga