Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BESA

Pas 12 viteve ndahet me Besën

Pas 12 viteve ndahet me Besën


10 July, 2021 @22:20

Pas 12 viteve të kaluara me skuadrën e Besës, Donart Sheqerolli, është larguar nga skuadra e tij.

Sheqerolli lajmin e bëri të ditur përmes llogarisë së tij personale në Facebook.

Mesfushori 26 vjeçar, gjatë karrierës së tij me Besën ka fituar Kupën e Kosovës në vitin 2017.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë