Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

WEST HAM - SOUTHAMPTON

Penalltia e fituar nga Armando Broja (VIDEO)

Penalltia e fituar nga Armando Broja (VIDEO)


26 December, 2021 @20:14

Në fitoren e sotme të Southamptonit ndaj West Hamit, merita pati edhe Armando Broja.

Sulmuesi shqiptari e fitoi një penallti, e cila nga bashkëlojtari i tij Ward-Prowse u shndërrua në gol.

Në videon e mëposhtme mund ta shihni penalltinë e fituar nga Broja, penallti e cila krijoi shumë diskutime pas ndeshjes. A ishte apo jo penallti, vlerësojeni pasi ta shikoni videon e mëposhtme.


 
Të gjitha lajmet nga Premier League