Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PAS VAZHDIMEVE: LIRIA-VUSHTRRIA

Penalltitë do të vendosin

Penalltitë do të vendosin


21 May, 2022 @17:41

Posa ka përfunduar ndeshja Liria-Vushtrria, e vlefshme për fituesin e barazhit të Ligës së Parë që do të shpiejë në ndeshjen e PlayOutit ndaj ekipit të tetë të renditur në Superligë.

Liria dhe Vushtrria me golat e shënuara nga penalltia, kanë përfunduar 90-minutat e ndeshjes 1-1, ndërsa në vazhdime nuk kishte gola.

E tash, fituesin do ta vendosin penalltitë.

PENALLTITË DIREKT


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë