Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MIQËSORE

Përforcimet vendosin, Drita fiton

Përforcimet vendosin, Drita fiton


23 June, 2021 @19:49

Nënkampionja e Kosovës, Drita, e mposhti fituesin e Kupës së Kosovës, Llapin, me rezultat 2-0, në ndeshjen miqësore e luajtur sot.

Përforcimet e reja të skuadrës, Marko Simonovski dhe Muharrem Jashari, ishin golashënuesit në këtë ndeshje.

Drita ndeshjen e dytë miqësore do të luajë kundër Partizanit më 27 qershor.


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani