Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Formacionet zyrtare: Sllovakia - Spanja

Formacionet zyrtare: Sllovakia - Spanja


23 June, 2021 @17:00

Caktohen formacionet zyrtare të Sllovakisë dhe Spanjës.

SLLOVAKIA: Dúbravka; Pekarík, Satka, Skriniar, Hubocan; Kucka, Hromada; Haraslín, Hamsík, Mak; Duda.

SPANJA: Unai Simón; Azpilicueta, Laporte, Eric García, Alba; Pedri, Busquets, Koke; Gerard Moreno, Morata, Sarabia.


 
Të gjitha lajmet nga Evropiani