Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Prishtina - Drenica, 11-shet fillestare

Prishtina - Drenica, 11-shet fillestare


6 February, 2022 @13:19

Publikohen 11-shet startuese të Prishtinës dhe Drenicës.

PRISHTINA: Halimi, B.Krasniqi, Pllana, Mici, Mankenda, Karabeci, Boshnjaku, E.Krasniqi, Hoti, Kryeziu, John.

DRENICA: Pas pak


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës