Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Prishtina - Malisheva, 11-shet startuese

Prishtina - Malisheva, 11-shet startuese


12 March, 2023 @12:40

Publikohen formacionet zyrtare të Prishtinës dhe Malishevës.

PRISHTINA: Kolaj; Mici, Ramadani, Pllana, Bytyqi; Useini, Pefqeli, Gashi, Prapshtica, Krasniqi; Blesa.

MALISHEVA: Blakçori; Xhaka, Bihorac, Kryeziu, Veliu; Vitija, Mustafa, Maliqi, Toljaj, Hazrollaj, Sobowale.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga