Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DUELI I KTHIMIT, PA SHIKUES

Prishtina njofton: Pa shikues në ndeshjen e kthimit

Prishtina njofton: Pa shikues në ndeshjen e kthimit


9 July, 2021 @17:02

Përkundër insistimit të klubit, kampionja e fundit e Kosovës nuk ka marrë miratim për t’i hapur dyert tifozëve për ndeshjen e kthimit të raundit të parë kualifikues të Ligës së Kampionëve ndaj Ferencvarosit hungarez.

Ferencvaros mposhti Prishtinën 3-0 në ndeshjen e parë, duke shënuar shpejt brenda minutave 70-80, ndërsa Prishtina kishte super mundësi në pjesë të parë përmes Oto Johnit, që plasoi mbi portierin, por topi nuk e gjeti portën.

Dueli i kthimit luhet në Fadil Vokrri të martën me fillim prej orës 20:00 dhe do të transmetohet në KlanKosova ka bërë të ditur klubi bardhekaltër nga kryeqyteti. Por, njoftimi i fundit i Prishtinës bën të ditur se nuk kanë marrë leje për të hapur stadionin për tifozë, qoftë edhe me numër të kufizuar të shikuesve.


ARBËRIA

Me përvojë në mbrojtje, Arbëria siguron portën

FFK Liga e parë/Transfere

Me përvojë në mbrojtje, Arbëria siguron portën

09/07/21 @ 16:41

MEDIA TALK

Garë e ashpër për mesfushorin italian

Serie A

Garë e ashpër për mesfushorin italian

09/07/21 @ 14:30

LIGA E PARË B

Ferizaji e Fushë Kosova, vendas në xhiron e parë

FFK Liga e parë

Ferizaji e Fushë Kosova, vendas në xhiron e parë

09/07/21 @ 14:28

LIGA E PARË A

Me derbi në hapje, ‘89shi pret Lirinë

FFK Liga e parë

Me derbi në hapje, ‘89shi pret Lirinë

09/07/21 @ 14:26

AC MILAN

Calabria rinovon kontratën

Serie A

Calabria rinovon kontratën

09/07/21 @ 13:55

SUPERLIGA 2021/22

Hidhet shorti, Superliga gati për sezonin 2021/22

FFK Superliga

Hidhet shorti, Superliga gati për sezonin 2021/22

09/07/21 @ 13:03

CONFERENCE LEAGUE

Të gjitha rezultatet në Conference League

Conference League/FFK Superliga

Të gjitha rezultatet në Conference League

08/07/21 @ 23:43

SUPERLIGA 2021/22

Hidhet shorti, Superliga gati për sezonin 2021/22

FFK Superliga

Hidhet shorti, Superliga gati për sezonin 2021/22

09/07/21 @ 13:03

CONFERENCE LEAGUE

Të gjitha rezultatet në Conference League

Conference League/FFK Superliga

Të gjitha rezultatet në Conference League

08/07/21 @ 23:43

UEFA CONFERENCE LEAGUE

Llapi mposhtet në Shkup, debuton me humbje

Conference League/FFK Superliga

Llapi mposhtet në Shkup, debuton me humbje

08/07/21 @ 21:58

UEFA CONFERENCE LEAGUE

Drita fiton me përmbysje, drejt Malit të Zi me epërsi

Conference League/FFK Superliga

Drita fiton me përmbysje, drejt Malit të Zi me epërsi

08/07/21 @ 21:47

ZYRTARE

Godet Malisheva, transferon mesfushorin e mirënjohur

FFK Superliga/Transfere

Godet Malisheva, transferon mesfushorin e mirënjohur

07/07/21 @ 19:41

UECL

Llapi gati për Shkupin

FFK Superliga/Europa League

Llapi gati për Shkupin

07/07/21 @ 18:29

PARA NDESHJES

Drita kryen sot përgatitjet e fundit para ndeshjes në UECL

FFK Superliga/Europa League/International

Drita kryen sot përgatitjet e fundit para ndeshjes në UECL

07/07/21 @ 17:14

MIQËSORE

Gjilani pëson në miqësoren e parë

FFK Superliga

Gjilani pëson në miqësoren e parë

07/07/21 @ 10:42

FERENCVAROS vs PRISHTINA

Në pjesë të dytë, Prishtina bie brenda 7 minutave në Budapest

FFK Superliga/Champions League

Në pjesë të dytë, Prishtina bie brenda 7 minutave në Budapest

06/07/21 @ 20:08

NE KERKIM TE KLUBIT

Donat Kaçiu ndahet me klubin

FFK Superliga/FFK Liga e parë/Transfere

Donat Kaçiu ndahet me klubin

06/07/21 @ 18:04


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga