Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet
{embed="/menu"}

CONFERENCE LEAGUE

Të gjitha rezultatet në Conference League

Të gjitha rezultatet në Conference League


8 July, 2021 @23:43

Kompeticioni më i ri i UEFA-së, Conference League, sot ka startuar me 30 ndeshje.

Në mesin e tyre Kosovën e përfaqësuan edhe Drita me Llapin.

Drita ka triumfuar me rezultat 2-1 ndaj Decic, kurse Llapi pësoi me rezultat 2-0 nga Shkupi.

Nga Superiorja, Partizani e mposhti Sf.Gheorghe me rezultat 5-2, deris Vllaznia u mposht me rezultat 3-1.

Më poshtë mund ta shikoni rezultatet e sontme në Conference League.

Noah - KuPS 1-0
Liepaja - Struga 1-1
Sileks Kratovo - Petrocub Hincesti 1-1
Inter Turku - Puskas Akademia 1-1
Honka - Ruvanik 0-0
Suduva Marijampole - Valmiera 2-1
Rigas Futbola Skola - Klaksvikar Itrottarfelag 2-3
Ue Sant Julia - Gzira United 0-0
Levadia Tallinn - St Joseph’s 3-1
Dundalk - Newtown 4-0
Msk Zilina - Dila Gori 5-1
Milsami Orhei - Sarajevo 0-0
Racing Union Luxembourg - Breidablik Kopavogur 2-3
Glentoran - The New Snts 1-1
Bala Town - Larne 0-1
Birkirkara - La Fiorita 1-0
Europa Fc - Kauno Zalgiris 0-0
Drita - Decic 2-1
Hafnarfjordur - Sligo Rovers 1-0
Partizani - Sfintul Gheorghe 5-2
Shkupi - Llapi 2-0
Fehervar - Ararat 1-1
Domzale - Swift Hesperange 1-0
Paide Linnameeskond - Slask Wroclaw 1-2
Sutjeska Niksic - Gagra 1-0
Velez Mostar - Coleraine 2-1
Maribor - Uratu 1-0
Tre Penne - Dinamo Batumi 0-4
Siroki Brijeg - Vllaznia 3-1
Stjarnan Gardabaer - Bohemian 1-1


 
Të gjitha lajmet nga Conference League