Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

BANJË

Qëndrim Gashi ndahet nga Phoenixi

Qëndrim Gashi ndahet nga Phoenixi


22 June, 2022 @23:51

Futbollisti prizrenas, Qëndrim Gashi, pas një stinori qëndrim te ekipi i Phoenixit të Banjës së Pejës ka bërë të ditur se është ndarë me marrëveshje nga ekipi.

Ai ka falenderuar kryetarin, stafin, bashkëlojtarët dhe të gjithë të tjerët që kanë kaluar bashkë stinorin 21/22 në Ligë të Parë, ndërsa tash e tutje si lojtar i lirë mund të ndërrojë ambient.

Sulmuesi 27-vjeçar më parë ka qenë pjesë e Lirisë dhe Vushtrrisë.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë