Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

FITORE E PRISHTINASVE!

Flamurtari mposhti Vllazninë

Flamurtari mposhti Vllazninë


24 February, 2024 @22:47

Në një ndeshje ku nuk kemi arritur të sigurojmë as edhe një informatë për rrjedhën e ndeshjes, Flamurtari ka mposhtur Vllazninë e Pozharanit 1-0 për të marrë tre pikët e para të pranverës në Ligë të Parë - Grupi B. Kjo ka qenë humbja e parë e trajnerit Nazmi Rama që mori drejtimin e Vllaznisë këtë janar, ndërsa fitorja e parë e trajnerit Liridon Leci me kuqezinjtë e Prishtinës. Pas kësaj xhiroje, Flamurtari qëndron në pozitën e shtatë me 15 pikë, ndërsa Vëllaznia e dhjeta ka 11 pikë pas 16 xhirosh.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë