Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ULPIANA DHE BAJRAMI, NDËRPREJNË BASHKËPUNIMIN!

Ulpiana ndanë rrugët me Emin Bajramin

Ulpiana ndanë rrugët me Emin Bajramin


20 February, 2024 @22:56

Pas një periudhe për më tepër se një vjet e gjysmë, Ulpiana nga Lipjani ka ndarë rrugët me kryetrajnerin e saj Emin Bajrami. Ekipi lipjanas ka bërë të ditur njoftimin dje, ndërsa nuk ka bërë të ditur se kush do të jetë trajneri i ri i ekipit.

Ulpiana është në garë për Superligë, nga Liga e Parë - Grupi B, ndërsa këtë të premte luan ndeshjen derbi të xhiros, ndaj Ferizajit që ka synime të njëjta.

 


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë