Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MIZAHIR ISMA

Rahoveci numëron karrigat e palestrës

Rahoveci numëron karrigat e palestrës


25 August, 2019 @17:12

Skuadra e Rahovecit që do të debutojë këtë stinor në gara ndërkombëtare, ka marrë seriozisht punën për rregullimin e të gjitha aspekteve teknike të palestrës dhe sot ka bërë të ditur se ka vendosur numrat te karriget e “Mizahir Ismës”.

Rahoveci do të merr pjesë në FIBA Europe Cup këtë stinor, ku do të luajë ndeshje kualifikuese, kurse ka bërë të ditur se do të merr pjesë edhe në BIBL.


KAMPIONI I FUNDIT I BOTËS

SHBA publikon listën për Botëror, mungon Kuzma

Kina 2019

SHBA publikon listën për Botëror, mungon Kuzma

25/08/19 @ 02:08

KAMPIONATI EVROPIAN U16 / DIVIZIONI B

Pas 5 humbjeve, vjen fitorja

Përfaqësuesja

Pas 5 humbjeve, vjen fitorja

23/08/19 @ 21:45

BASHKIMI (F)

Vashat e Bashkimit, transferojnë qendrën nigeriane

FBK Liga e Femrave

Vashat e Bashkimit, transferojnë qendrën nigeriane

23/08/19 @ 17:14

TRANSFER

Edon Maxhuni transferohet në Spanjë

International/Sportistë shqiptarë në botë

Edon Maxhuni transferohet në Spanjë

23/08/19 @ 14:22

EKSKLUZIVE

E.J. Boyce, amerikani i dytë te Trepça

FBK Superliga

E.J. Boyce, amerikani i dytë te Trepça

22/08/19 @ 17:41

JURE GUNJINA

Rahoveci zyrtarizon përforcimin kroat

FBK Superliga

Rahoveci zyrtarizon përforcimin kroat

22/08/19 @ 13:17

SPANJA

Lista e Spanjës, mungojnë Diop e Fernandez

Kina 2019

Lista e Spanjës, mungojnë Diop e Fernandez

22/08/19 @ 12:47

EKSKLUZIVE

Trepça nënshkruan me amerikanin Kennedy

FBK Superliga/Transfere

Trepça nënshkruan me amerikanin Kennedy

21/08/19 @ 22:13

YLLI

I huaji i parë te Ylli

FBK Superliga/Transfere

I huaji i parë te Ylli

20/08/19 @ 16:05

BASHKIMI (F)

Bashkimi (F) rikthen Haywoodin në skuadër

FBK Liga e Femrave/Transfere

Bashkimi (F) rikthen Haywoodin në skuadër

20/08/19 @ 15:30

PRISHTINA

Meriton Ismaili mbetet në fole

FBK Superliga

Meriton Ismaili mbetet në fole

27/07/21 @ 19:31

QENDRA PRIZRENASE

Idoll Pallushi përforcon NewBasketin

FBK Superliga/FBK Liga e Parë/Transfere

Idoll Pallushi përforcon NewBasketin

27/07/21 @ 17:05

TRANSFER

Bashkimi kthen Andi Shehun në skuadër

FBK Superliga

Bashkimi kthen Andi Shehun në skuadër

25/07/21 @ 16:25

DREJTPËRDREJTË

Luksemburgu U20 - Kosova U20, direkt

FBK Superliga/Përfaqësuesja

Luksemburgu U20 - Kosova U20, direkt

24/07/21 @ 15:14

POZITAT PERFUNDIMTARE

Kosova përballet me Luksemburgun

FBK Superliga/Përfaqësuesja

Kosova përballet me Luksemburgun

23/07/21 @ 15:22

SUPERLIGA

Edmond Kryeziu afër rikthimit

FBK Superliga/Sportistë shqiptarë në botë

Edmond Kryeziu afër rikthimit

23/07/21 @ 13:15

PRISHTINË

Muhamedali Janjeva vazhdon me kryeqytetasit

FBK Superliga/Transfere

Muhamedali Janjeva vazhdon me kryeqytetasit

23/07/21 @ 12:17

AMERIKANI NË ITALI

Brandon Walters nga Peja në Serie A2

FBK Superliga/Transfere

Brandon Walters nga Peja në Serie A2

23/07/21 @ 11:12

FIBA EURO CHALLENGERS U-20

Kosova U20 mbyll grupin pa asnjë fitore dhe me 274 pikë të pranuara

FBK Superliga/Përfaqësuesja

Kosova U20 mbyll grupin pa asnjë fitore dhe me 274 pikë të pranuara

22/07/21 @ 20:00

PEJË

Peja zyrtarizon turkun Erdem Ilter

FBK Superliga/International/Transfere

Peja zyrtarizon turkun Erdem Ilter

22/07/21 @ 16:47


 
Të gjitha lajmet nga FBK Superliga