Të gjitha lajmet

BIANCONERI

Ramsey i pari, Juventus nis stërvitjet individuale

Foto: Tuttosport

Ramsey i pari, Juventus nis stërvitjet individuale

6 May, 2020 @0:19

Uellsiani Aaron Ramsey ka qenë i pari në stërvitjet e Juventusit sot, ndërsa pas tij kanë ardhë edhe disa lojtarë të bianconerëve.

Juventus ka nisur sot stërvitjet individuale para rikthimit të atyre të plota.

Superylli i juventinëve Cristiano Ronaldo që ka arritur mbrëmë vonë në Torino, pritet të kontrollohet J Medical para se të testohet për COVID-19 dhe pas karantinës do të futet në qendrën stërvitore.

Bianconerët po kërkojnë titullin e nëntë me radhë në Serie A këtë stinor.

CRISTIANO RONALDO

Superylli ateron në Torino

Foto: Tuttosport

5 May, 2020 @0:10

Para një ore e gjysëm, saktë në orën 22:30 të datës 4 maj ka ateruar në Torino me aeroplanin e…

MEDIA TALK

GdS: Muriqi opcion serioz te Lazioja

Vedat Muriqi në duel me lojtarët bullgarë gjatë kualifikimeve për EURO 2020/ TOPSPORTI/ Arian Paçarizi

3 May, 2020 @20:51

E përditshmja prestigjioze italiane e sportit, La Gazzetta dello Sport, në një njoftim të sajën sot ka bërë të ditur…

MEDIA TALK

Napoli merr leje për stërvitje të plotë!

2 May, 2020 @17:41

Napoli ka marrë leje për të nisur stërvitjet e ekipit në qendrën stërvitore më 4 maj, sipas rregullave të parashtruara…

KOMBINIMI I SULMUESVE

Milan me ofertë për Jovicin e Realit

2 May, 2020 @16:21

Skuadra e Milanit është duke ofruar 35 milionë euro plus bonuse shtesë për të siguruar shërbimet e sulmuesit serb të…

RIKTHIMI

SPAL i Etrit Berishës nuk del në stërvitje

2 May, 2020 @1:32

Skuadra e SPAL-it ku mbron portieri i kombëtares shqiptare, Etrit Berisha, ka marrë vendim që të mos dalë në stërvitje…

Të gjitha lajmet nga Serie A