Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ELBA

Rashani i pafat, i vonohet debutimi së paku për dy javë

Rashani i pafat, i vonohet debutimi së paku për dy javë


28 January, 2021 @16:23

Futbollisti kosovar i sapo transferuar në Erzurumspor, Elbasan Rashani, do të duhet të pres së paku dy javë për debutimin e tij në skuadrën turke.

Sipas njoftimit nga klubi turk, Rashani ka pësuar një lëndim në stërvitjen e djeshme dhe për këtë arsye i duhet kohë 2 javë për t’u rikuperuar.

Transferimi i Rashanit në Erzurumspor ishte zyrtarizuar vetëm 4 ditë më parë dhe futbollisti ishte në pritje të debutimit me skuadrën turke.


 
Të gjitha lajmet nga International