Të gjitha lajmet

LA LIGA

Real Madridi fiton bindshëm, ngushtohet diferenca

Real Madridi fiton bindshëm, ngushtohet diferenca


23 January, 2021 @23:36

Skuadra e Real Madridit pa telashe e mposhti Alavesin me rezultat 1-4.

Karim Benzema me dy gola dhe Casemiro e Hazard nga një, Real Madridi e arriti një fitore shumë të rëndësishme për ndjekjen e kreut.

Real Madridi me 4 pikë më pakë e me 2 ndeshje më shumë se lideri Atletico Madrid, gjendet në pozitën e dytë me 40 pikë.


PAPU GOMEZ

Organizatori i Atalantës, po largohet

Serie A/La Liga/Transfere

Organizatori i Atalantës, po largohet

25/01/21 @ 23:08

LARGIM

Varane kërkon largimin nga Real Madridi

La Liga/Transfere

Varane kërkon largimin nga Real Madridi

23/01/21 @ 13:45

LA LIGA

Barcelona sytë katër – Aguero dhe Alaba janë pa kontratë

Premier League/Bundesliga/La Liga/Transfere

Barcelona sytë katër – Aguero dhe Alaba janë pa kontratë

23/01/21 @ 12:22

PROBLEME FINANCIARE

Real Madrid dëshiron Hakimin

Serie A/La Liga/Transfere

Real Madrid dëshiron Hakimin

23/01/21 @ 12:22

TRANSFERE

Wolves vjen me përforcim nga La Liga

Premier League/La Liga/Transfere

Wolves vjen me përforcim nga La Liga

23/01/21 @ 11:55

TRANSFERE

Ylli i Real Madridit po shkon në Arsenal

Premier League/La Liga/Transfere

Ylli i Real Madridit po shkon në Arsenal

22/01/21 @ 18:00

LA LIGA

Valverde lëndohet, Zidane me COVID-19

La Liga

Valverde lëndohet, Zidane me COVID-19

22/01/21 @ 17:10

COPA DEL REY

Dy penallti të humbura në kohë të rregullt, për tu kualifikuar në vazhdime!

La Liga

Dy penallti të humbura në kohë të rregullt, për tu kualifikuar në vazhdime!

22/01/21 @ 00:12

EIBAR - ATLETICO MADRID

Me Suarezin s’ka problem, Atletico ruan distancën

La Liga

Me Suarezin s’ka problem, Atletico ruan distancën

22/01/21 @ 00:01

LA LIGA

Zidane mund të shkarkohet

La Liga

Zidane mund të shkarkohet

21/01/21 @ 12:23


Të gjitha lajmet nga La Liga