Të gjitha lajmet

TRANSFER NEWS

Real Madrid pas Mbappes

Pamje nga arkivi

Real Madrid pas Mbappes


13 January, 2021 @12:15

Real Madrid po planifikojnë një lëvizje në lidhje me transferimin e francezit Kyliann Mbappe, shkruan Goal.

Zidane dhe Mbappe në disa deklarata kanë shprehur ‘simpatinë’ e tyre për njëri tjetrin, por mbetet të shihet nëse do të ketë diçka konkrete.


KONTRATA

Mbappe në dyshime për rinovimin e kontratës së tij

Ligue 1/Transfere

Mbappe në dyshime për rinovimin e kontratës së tij

24/01/21 @ 14:27

PARIS

Neymar 100

Ligue 1

Neymar 100

22/01/21 @ 23:27

LIGUE 1

Mbappe me golat e para nën urdhërat e Pochettinos, PSG lider

Ligue 1

Mbappe me golat e para nën urdhërat e Pochettinos, PSG lider

22/01/21 @ 23:00

OLYMPIQUE

Marseille zyrtarizon Milikun pas mesnate

Serie A/Ligue 1/Transfere

Marseille zyrtarizon Milikun pas mesnate

22/01/21 @ 00:31

DREJT EKIPIT TË RI

Milik para testeve mjekësore te ekipi i ri

Serie A/Ligue 1/Transfere

Milik para testeve mjekësore te ekipi i ri

21/01/21 @ 11:41

MEDIA TALK

PSG nuk i ndahet Barcelonës – kërkon edhe Emersonin

Ligue 1/La Liga/Transfere

PSG nuk i ndahet Barcelonës – kërkon edhe Emersonin

20/01/21 @ 11:42

FRANCË

Monaco tenton transferimin e Marcelos

Ligue 1/La Liga/Transfere

Monaco tenton transferimin e Marcelos

19/01/21 @ 12:08

ARBËR ZENELI

Zeneli lojtari i ndeshjes te Reims

Ligue 1/Sportistë shqiptarë në botë

Zeneli lojtari i ndeshjes te Reims

17/01/21 @ 20:56

VIDEO

Zeneli shënon për epërsinë ndaj Lille

Ligue 1/Sportistë shqiptarë në botë

Zeneli shënon për epërsinë ndaj Lille

17/01/21 @ 17:50

ANGERS - PSG

PSG arrin kreun e tabelës, fiton ndaj Angers

Ligue 1

PSG arrin kreun e tabelës, fiton ndaj Angers

16/01/21 @ 23:31


Të gjitha lajmet nga Ligue 1