Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ALVARO MORATA

Reali rikthen spanjollin

Reali rikthen spanjollin


21 June, 2016 @18:54

Përmes një njoftimi në faqen zyrtare, klubi i Real Madridit ka komunikuar publikun me lajmin që Alvaro Morata do të rikthehet në Madrid.

Kur u shit tek Juventusi, në klauzolën e Moratas shkruante që nëse Reali dëshiron ta rikthejë sulmuesin në radhët e veta, Juventusi është i detyruar ta lejojë këtë gjë dhe me “dritën e gjelbërt” nga Zinedine Zidane, Reali ka vendosur rikthimin e sulmuesit, i cili do t’i bashkangjitet skuadrës në turneun parasezonal.


 
Të gjitha lajmet nga Serie A