Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SERIE A

Rrahmani në formacionin e javës në Serie A

Rrahmani në formacionin e javës në Serie A


16 February, 2021 @17:42

Napoli e kishte mposhtur Juventusin me rezultat 1-0 në fundjavën që kaloi.

Në këtë ndeshje kishte shkëlqyer kapiteni i përfaqësueses së Kosovës, Amir Rrahmani, për Napolin.

Amir Rrahmani me performancën e tij u fut në formacionin e javës në Serie A sipas TuttoMercatoWeb.

Formacioni i javës 22 në Seria është: Meret, Vignali, Rrahmani, Mancini, Bastoni, Maggiore, Barak, Veretout, Agudelo, Muriel, Lukaku

a.


LA LIGA

Jesús Navas kthehet nga lëndimi

Champions League/La Liga

Jesús Navas kthehet nga lëndimi

16/02/21 @ 16:22

LIGUE 1

Icardi dikur në La Masia, tashmë kundërshtar i Barcelonës

Ligue 1

Icardi dikur në La Masia, tashmë kundërshtar i Barcelonës

16/02/21 @ 16:15

TRANSFER

Llapi transferon sulmuesin e Kosovës U19

FFK Superliga/Transfere

Llapi transferon sulmuesin e Kosovës U19

16/02/21 @ 16:08

LA LIGA

Një javë vendimtare për Simeone

La Liga

Një javë vendimtare për Simeone

16/02/21 @ 15:37

BUNDESLIGA

Alaba largohet nga Bayern

Bundesliga

Alaba largohet nga Bayern

16/02/21 @ 14:50

LA LIGA

Ansu Fati, U-20 më i miri në botë sipas L’Equipe

La Liga

Ansu Fati, U-20 më i miri në botë sipas L’Equipe

16/02/21 @ 14:47

LIGUE 1

Futbolli francez nënshkruan me Canal +

Ligue 1

Futbolli francez nënshkruan me Canal +

16/02/21 @ 14:42

KF LLAPI

Granit Musa nënshkruan kontratë profesionale me Llapin

FFK Superliga

Granit Musa nënshkruan kontratë profesionale me Llapin

16/02/21 @ 14:16

MANCHESTER UNITED

Kontratë e re për Greenwood

Premier League

Kontratë e re për Greenwood

16/02/21 @ 13:40

MAN UTD 2-0 GRANADA & ROMA 1-1 AJAX

United pa telashe, Dzeko ndali dominimin e Ajaxit

Europa League/Premier League/Serie A

United pa telashe, Dzeko ndali dominimin e Ajaxit

15/04/21 @ 23:27

SULMUESI BELG NË RADAR

Londinezët e duan Mertensin

Premier League/Serie A/Transfere

Londinezët e duan Mertensin

15/04/21 @ 16:23

MEDIA TALK

Fabio Capello lëvdon trajnerin e kritikuar

Europa League/Serie A

Fabio Capello lëvdon trajnerin e kritikuar

15/04/21 @ 14:51

LAZIO

Igli Tare flet për gjendjen aktuale të Muriqit

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Igli Tare flet për gjendjen aktuale të Muriqit

14/04/21 @ 13:01

ROSSONERI

Suspendohet dhe gjobitet Zlatan Ibrahimovic

Serie A

Suspendohet dhe gjobitet Zlatan Ibrahimovic

13/04/21 @ 14:09

FORBES

Skuadrat më të vlefshme në Botë, një kryesues i ri pas 16 viteve!

Premier League/Bundesliga/Serie A/Ligue 1/La Liga/International

Skuadrat më të vlefshme në Botë, një kryesues i ri pas 16 viteve!

13/04/21 @ 07:52

MEDIA TALK

Ibra thyen rregullat e COVID-19?!

Serie A

Ibra thyen rregullat e COVID-19?!

12/04/21 @ 16:38

JUVENTUS

Cristiano grushton murin dhe largohet

Serie A

Cristiano grushton murin dhe largohet

12/04/21 @ 15:48

SCUDETTO

Interit i duhen 1.6 pikë për ndeshje, për tu bërë kampion

Serie A

Interit i duhen 1.6 pikë për ndeshje, për tu bërë kampion

12/04/21 @ 14:43

NEROAZZURRI

Inter afër titullit

Serie A

Inter afër titullit

11/04/21 @ 16:46


 
Të gjitha lajmet nga Serie A