Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

NAPOLI - GRANADA

Rrahmani startues kundër Granadas

Rrahmani startues kundër Granadas


25 February, 2021 @18:16

Kapiteni i përfaqësueses së Kosovës, Amir Rrahmani, është startues për Napolin kundër Granadas, në kuadër të ndeshjes së dytë të 1/16 e finales në Europa League.

Ndërsa Elseid Hysaj është i lënduar dhe do të mungon në këtë ndeshje.

Ndeshja e parë kishte përfunduar me rezultat 2-0 në favor të Granadas.

Ndeshja fillon nga ora 18:50.


 
Të gjitha lajmet nga Europa League