Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

NË PRISHTINË

Sami Sermaxhaj angazhohet te KF Ramiz Sadiku

Sami Sermaxhaj angazhohet te KF Ramiz Sadiku


12 January, 2022 @15:51

Trajneri i mirënjohur Sami Sermaxhaj, është shtesa më e re në klubin e Ramiz Sadikut.

Përmes një postimi në llogarinë e klubit, është bërë e ditur se trajneri dhe punëtori sportiv Sermaxhaj tash e tutje do të punojë te KF Ramiz Sadiku si këshilltar profesional.

Sami Sermaxhaj

Sipas klubit, ai do të ndihmojë ata në ndërtimin dhe zhvillimin e futbollistëve të rinj në skuadër.

Kujtojmë Sermaxhaj ka punuar si trajner më parë te klubet e Ballkanit, Drenicës dhe Prishtinës.


 
Të gjitha lajmet nga FFK Liga e parë