Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

DRENICA

Sami Sermaxhaj në stërvitjen e parë me Drenicën

Sami Sermaxhaj në stërvitjen e parë me Drenicën


24 March, 2021 @19:28

Pas nënshkrimit të kontratës, Sami Sermaxhaj doli edhe në stërvitjen e parë me Drenicën.

Sermaxhaj së pari u njoftua me lojtarët e tij, e më pas e zhvilloi stërvitjen e parë me skuadrën nga Skenderaji.

TABELA AKTUALE

Drenica me 27 pikë gjendet në pozitën e nëntë në Superligë.


TRANSMETIMI

Kush e transmeton ndeshjen Kosova - Lituania?

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Kush e transmeton ndeshjen Kosova - Lituania?

24/03/21 @ 17:11

PREMIER LEAGUE

Bale është duke planifikuar të kthehet në Real Madrid

Premier League/La Liga/Transfere

Bale është duke planifikuar të kthehet në Real Madrid

24/03/21 @ 16:32

BETIM FAZLIJI

Të bashkuar për rezultate të mira ndaj Suedisë e Spanjës

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Të bashkuar për rezultate të mira ndaj Suedisë e Spanjës

24/03/21 @ 16:25

PARA NDESHJEVE MIQËSORE

Ndërrohet një lojtar te Kosova U-21

Përfaqësuesja/International

Ndërrohet një lojtar te Kosova U-21

24/03/21 @ 15:54

VENDIMI I KD

Trepça’89 në procedurë disiplinore

FFK Superliga

Trepça’89 në procedurë disiplinore

24/03/21 @ 15:04

FIFA

6 vjet suspendim dhe 1 milionë franga denim

International

6 vjet suspendim dhe 1 milionë franga denim

24/03/21 @ 14:56

ANDORRA

Kuqezinjtë arrijnë në Andorrë

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja/International

Kuqezinjtë arrijnë në Andorrë

24/03/21 @ 14:45

NGA FFK

Suspendohen me 3 ndeshje pas kacafytjes

FFK Liga e parë

Suspendohen me 3 ndeshje pas kacafytjes

24/03/21 @ 14:38

GJILANI

Gjilani prezenton fanellat e stinorit 2021/22

FFK Superliga

Gjilani prezenton fanellat e stinorit 2021/22

19/07/21 @ 20:43

KLINË

Arbër Shala rikthehet te Dukagjini

FFK Superliga/FFK Liga e parë

Arbër Shala rikthehet te Dukagjini

19/07/21 @ 20:38

NGA KONFERENCA

Mici: Cilësinë duhet ta dëshmojmë në fushë

Conference League/FFK Superliga/International

Mici: Cilësinë duhet ta dëshmojmë në fushë

19/07/21 @ 20:20

NGA KONFERENCA

Ramadani: Me përkrahje nga “Plisat” do të kemi forcë shtytëse

Conference League/FFK Superliga/International

Ramadani: Me përkrahje nga “Plisat” do të kemi forcë shtytëse

19/07/21 @ 20:14

ARIAN QALLAKU

Peja rikthen reprezentuesin

FFK Superliga/International/Transfere

Peja rikthen reprezentuesin

19/07/21 @ 14:57

DRAW RESULTS

Nëse bën befasinë e madhe, Dritën e presin zviceranët

Conference League/FFK Superliga/International

Nëse bën befasinë e madhe, Dritën e presin zviceranët

19/07/21 @ 14:44

DRAW RESULTS

Prishtina kupton kundërshtarin e radhës

Conference League/FFK Superliga

Prishtina kupton kundërshtarin e radhës

19/07/21 @ 14:34

Në stadium me 30% të kapacitetit

Conference League/FFK Superliga

Në stadium me 30% të kapacitetit

19/07/21 @ 14:26

MEDIA

Tre makina me teknologji VAR arrijnë në Kosovë

FFK Superliga

Tre makina me teknologji VAR arrijnë në Kosovë

18/07/21 @ 18:52

BALLKANI NE PERGATITJE

Ballkani stërvitjet me biçikleta

FFK Superliga

Ballkani stërvitjet me biçikleta

17/07/21 @ 14:19


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga