Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

EURO2016

Seanca e parë stërvitore në Francë

Foto: Federata Shqiptare e Futbollit

Seanca e parë stërvitore në Francë


6 June, 2016 @20:40

Pas aterimit në Francë në orët e mesditës, Kombëtarja është vendosur në hotel dhe ka mbajtur stërvitjet e para në vendin organizator të Euro2016. 
Të gjitha lajmet nga Kombëtarja