Të gjitha lajmet

ASTRIT SELMANI

Selmani makinë e pandalshme, shënon në debutimin zyrtar

Selmani makinë e pandalshme, shënon në debutimin zyrtar


20 February, 2021 @15:43

Sulmuesi Astrit Selmani po vazhdon të tregojë paraqitje të lartë edhe te skuadra e tij e re, Hammarby, tek e cila u transferua gjatë afatit kalimtar të janarit.

Kosovari sot shënoi golin e tij të parë në ndeshje zyrtare me Hammarbyn, duke kontribuar në fitoren e skuadrës së tij me rezultat 4-1 përballë Eskilstuna, që u zhvillua në kuadër të Kupës së Suedisë.

Goli i Selmanit erdhi në minutën 17’, që ishte goli i dytë për Hammarbyn.

Selmani më parë kishte shënuar edhe në debutimin jo zyrtar në miqësore.


SUPERLIGA TURKE

Florent Hadërgjonaj dhe Loret Sadiku startojnë për Kasimpasa

International/Sportistë shqiptarë në botë

Florent Hadërgjonaj dhe Loret Sadiku startojnë për Kasimpasa

20/02/21 @ 10:39

SHQIP në BOTË

2 asistime nga shqiptarët Schaffhausen ngritet në pozitën e dytë

International

2 asistime nga shqiptarët Schaffhausen ngritet në pozitën e dytë

19/02/21 @ 22:21

SHQIP në BOTË

Muriçi pëson 11 gola për dy ndeshje

International

Muriçi pëson 11 gola për dy ndeshje

19/02/21 @ 21:57

SHQIP në BOTË

4 shqiptarë aktivizohen te ndeshja Schaffhausen - Thun

International

4 shqiptarë aktivizohen te ndeshja Schaffhausen - Thun

19/02/21 @ 20:05

SHQIP në BOTË

77 minuta për Ilir Mustafën

International/Sportistë shqiptarë në botë

77 minuta për Ilir Mustafën

19/02/21 @ 19:51

11-SHET

Lenjani e Demhasaj startues ndaj Wil

International

Lenjani e Demhasaj startues ndaj Wil

19/02/21 @ 19:28

11-SHET

Arijanet Muric startues kundër Utrecht

International

Arijanet Muric startues kundër Utrecht

19/02/21 @ 19:14

FC SHKUPI

Ish lojtari i Besiktas bëhet skaut te Shkupi

International

Ish lojtari i Besiktas bëhet skaut te Shkupi

18/02/21 @ 21:41

MEDIA TALKS

Fenerbahçe interesohet për lojtarin e Tiranës

International

Fenerbahçe interesohet për lojtarin e Tiranës

18/02/21 @ 18:24

KOMBËTARËT

Si e “vodhi” Argjentina Messin nga kombëtarja spanjolle?

International

Si e “vodhi” Argjentina Messin nga kombëtarja spanjolle?

18/02/21 @ 14:30


Të gjitha lajmet nga International