Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

JUVENTUS

Shërohet Dybala

Foto: Juventus.com

Shërohet Dybala


6 May, 2020 @19:36

Pasi që iu paraqit dy herë coronavirus, më në fund duket që argjentinasi i Juventusit Paulo Dybala është shëruar.

Këtë e ka konfirmuar vetë klubi kampion i Italisë duke lëshuar komunikatë të shkurtë e të qartë para pak çastesh.

“Paulo Dybala sipas protokollit ka bërë testim të dyfishtë për COVID-19. Të dyja testet kanë rezultuar negative. Me këtë lojtari tashmë është shëruar dhe nuk do të jetë në vetizolim,” ka thënë Juventus në faqen zyrtare të klubit.


 
Të gjitha lajmet nga Serie A