Të gjitha lajmet

JUVENTUS

Shërohet Dybala

Foto: Juventus.com

Shërohet Dybala

6 May, 2020 @19:36

Pasi që iu paraqit dy herë coronavirus, më në fund duket që argjentinasi i Juventusit Paulo Dybala është shëruar.

Këtë e ka konfirmuar vetë klubi kampion i Italisë duke lëshuar komunikatë të shkurtë e të qartë para pak çastesh.

“Paulo Dybala sipas protokollit ka bërë testim të dyfishtë për COVID-19. Të dyja testet kanë rezultuar negative. Me këtë lojtari tashmë është shëruar dhe nuk do të jetë në vetizolim,” ka thënë Juventus në faqen zyrtare të klubit.

EKIPET E ELITËS ITALIANE

Disa fillojnë, disa hezitojnë

Foto: UCSassuolo/fb

6 May, 2020 @19:14

Pjesa e madhe e ekipeve të Serie A ka filluar stërvitjet indviduale këto ditë, ndërsa Milan ende është duke pritur…

GULFSTREAM G200

Cristiano Ronaldo dhe aeroplani i tij luksoz

6 May, 2020 @18:29

Superylli portugez i futbollit, Cristiano Ronaldo, ditë më parë arriti në Torino për tu karantinuar para se të nis stërvitjet…

BIANCONERI

Ramsey i pari, Juventus nis stërvitjet individuale

Foto: Tuttosport

6 May, 2020 @0:19

Uellsiani Aaron Ramsey ka qenë i pari në stërvitjet e Juventusit sot, ndërsa pas tij kanë ardhë edhe disa lojtarë…

CRISTIANO RONALDO

Superylli ateron në Torino

Foto: Tuttosport

5 May, 2020 @0:10

Para një ore e gjysëm, saktë në orën 22:30 të datës 4 maj ka ateruar në Torino me aeroplanin e…

MEDIA TALK

GdS: Muriqi opcion serioz te Lazioja

Vedat Muriqi në duel me lojtarët bullgarë gjatë kualifikimeve për EURO 2020/ TOPSPORTI/ Arian Paçarizi

3 May, 2020 @20:51

E përditshmja prestigjioze italiane e sportit, La Gazzetta dello Sport, në një njoftim të sajën sot ka bërë të ditur…

Të gjitha lajmet nga Serie A