Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

MEDIA

Shpërthim në shtëpinë e kreut të FSHF-së

Shpërthim në shtëpinë e kreut të FSHF-së


24 January, 2022 @22:56

Mediat nga Tirana para pak çastesh kanë raportuar se ka shpërhtyer tritol në shtëpinë e kreut të FSHF-së Armand Duka në Durrës.

Konflikti Armand Duka me kreun e qytetit të Tiranës Erion Veliaj është bërë publik, ndërsa akuzat gjatë ditës kanë qenë të dyanshme.

Më parë, u hakua web-faqja e FSHF-së, ndërsa tash raportohet edhe për shpërthim me tritol në shtëpinë e tij, derisa kanë arritur edhe forcat policore për të hetuar rastin. Nuk ka të lënduar dhe familja e Dukës është raportuar të jetë mirë.

LAJMET PARAPRAKE PËR TELASHET FSHF-VELIAJ


 
Të gjitha lajmet nga FSHF Kategoria Superiore