Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KONFERENCA

Shpresojmë të na buzëqeshë fati

Shpresojmë të na buzëqeshë fati


20 June, 2016 @19:33

Përveç Burim Kukelit, në konferencë për shtypi foli edhe portieri Orges Shehi.

“Ne kemi bërë detyrën tonë për mrekulli dhe tashmë gjërat nuk varen nga ne. Duhet të presim rezultatet e ndeshjeve tjera dhe shpresojmë që fati do të na buzëqeshë.

Arma jonë më e fortë është ndjenja e kolektivitetit. Ne punojmë si grup dhe humbjet e fitoret i pranojmë si grup. Edhe ne që jemi në bankën rezervë e ndjejmë të njëjtën përgjegjësi si ata që janë në fushë.” - u shpreh portieri Shehi.

 


 
Të gjitha lajmet nga Kombëtarja