Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KUQEZI

Skenar i njëjtë sikur në kualifikime

Skenar i njëjtë sikur në kualifikime


19 June, 2016 @17:55

Shqipëria do të përballet me skenar gati të njëjtë sikur në kualifikimet për Europian.

Atë botë, kuqezinjtë i kishin lënë gjasat për kualifikim në ndeshjen e fundit kundër Armenisë, të cilën më pas e kishin fituar me rezultat 0-3 për të siguruar Europianin.

Tani Shqipëria për të shkuar tutje përsëri do të varret nga ndeshja e fundit, ku fitorja është mundësia e vetme për të shpresuar më tej.

Ngjashmëria tjetër ndërmjet ndeshjes së fundit të kualifikimeve kundër Armenisë dhe asaj të sotme kundër Rumanisë, është se kuqezinjtë do të dalin në fushë me fanellat e zeza, të cilat deri më tani i kanë sjellur fat ekipit të udhëhequr nga Gianni De Biasi.


PARA NDESHJES

Tre futbollistë të dyshimtë te Rumania

UEFA Euro 2016

Tre futbollistë të dyshimtë te Rumania

19/06/16 @ 16:22

NGA UEFA

UEFA: “Shqiptarët dijnë të festojnë”

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

UEFA: “Shqiptarët dijnë të festojnë”

19/06/16 @ 15:08

PARA NDESHJES

Lyoni po mbushet

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Lyoni po mbushet

19/06/16 @ 14:58

FANELLA E ZEZË

E zeza e pamposhtur

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

E zeza e pamposhtur

19/06/16 @ 14:39

HEAD TO HEAD

Historia flet për rumunët

Kombëtarja/UEFA Euro 2016

Historia flet për rumunët

19/06/16 @ 12:27

DITA E NDESHJES

Buletini 10: De Biasi 99% dhe pushtimi i Lyonit

UEFA Euro 2016/Bulletin

Buletini 10: De Biasi 99% dhe pushtimi i Lyonit

19/06/16 @ 09:05

NGA FSHF

Shqipëria 2 miqësore me Italinë

Kombëtarja

Shqipëria 2 miqësore me Italinë

22/07/21 @ 17:03

SULMUESI KUQEZI

Manaj me supergol dhe hattrick për Barcelonën

Kombëtarja/La Liga/Sportistë shqiptarë në botë

Manaj me supergol dhe hattrick për Barcelonën

22/07/21 @ 09:10

CHELSEA

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

Kombëtarja/Premier League/International/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Besim i plotë, Armando Broja kontratë afatgjate me Chelsean

18/07/21 @ 18:23

MIQËSORE

Kosova-Shqipëria, miqësore për nder të Fadil Vokrrit

Kombëtarja/Përfaqësuesja

Kosova-Shqipëria, miqësore për nder të Fadil Vokrrit

16/07/21 @ 18:58

SHQIPËRI

Shqipëria publikon listën e U20 për dy ndeshjet e radhës

Kombëtarja

Shqipëria publikon listën e U20 për dy ndeshjet e radhës

10/06/21 @ 17:38

ÇEKIA - SHQIPËRIA

Supergoli i Cikalleshit i pamjaftueshëm ndaj çekëve

Kombëtarja

Supergoli i Cikalleshit i pamjaftueshëm ndaj çekëve

08/06/21 @ 22:25

TESTI BULLGAR

3 gola për 11 minuta, shpresat kuqezi pësojnë rëndë nga bullgarët

Kombëtarja/International

3 gola për 11 minuta, shpresat kuqezi pësojnë rëndë nga bullgarët

08/06/21 @ 20:01

FORMACIONET ZYRTARE

Shqipëria, me më të mirët ndaj Çekisë

Kombëtarja/International

Shqipëria, me më të mirët ndaj Çekisë

08/06/21 @ 19:50

FORMACIONET ZYRTARE

Formacionet zyrtare: Bullgaria U21 - Shqipëria U21

Kombëtarja

Formacionet zyrtare: Bullgaria U21 - Shqipëria U21

08/06/21 @ 16:30

FSHF

Ditëlindja e 91-të e Federatës

Kombëtarja

Ditëlindja e 91-të e Federatës

06/06/21 @ 14:24


 
Të gjitha lajmet nga Kombëtarja