Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ANGLIA

Southgate i bën ftesë Bamfordit, lë jashtë Chilwellin

Southgate i bën ftesë Bamfordit, lë jashtë Chilwellin


26 August, 2021 @15:10

Selektori i Anglisë, Gareth Southgate, që arriti për herë të parë në histori të vendit në një finale të EUROs, duke çuar skuadrën në finale të EURO 2020, të zhvilluar këtë verë, ka thirrur për herë të parë sulmuesin e Leedsit Patrick Bamford në kombëtare, ndërsa ka lënë jashtë mbrojtësin e Chelseat, Ben Chilwell.

ORARI I NDESHJEVE dhe TABELA AKTUALE

Anglia është në grup me Shqipërinë në rrugë për kualifikim në Botërorin e Katarit 2022.

LISTA E ANGLISË për ndeshjet ndaj Hungarisë, Andorrës dhe Polonisë.

England


ROMË

Lazio konfirmon, Correa është i Interit

Serie A/Transfere

Lazio konfirmon, Correa është i Interit

26/08/21 @ 14:59

MALISHEVË

Malisheva angazhon ndihmësin e Kosovës U21, Alan Clark

FFK Superliga

Malisheva angazhon ndihmësin e Kosovës U21, Alan Clark

26/08/21 @ 14:48

PODUJEVË

Llapi po bën gati fushën për xhiron e tretë

FFK Superliga

Llapi po bën gati fushën për xhiron e tretë

26/08/21 @ 14:35

EFL CUP

Broja debuton me dy gola, Southampton kualifikohet me 8 gola

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Broja debuton me dy gola, Southampton kualifikohet me 8 gola

26/08/21 @ 00:15

CHAMPIONS LEAGUE

Caktohen vazot e Champions League 2021/22

Champions League

Caktohen vazot e Champions League 2021/22

26/08/21 @ 00:00

DRITA

Lojtari i Dritës, ftohet nga kombëtarja liberiane

FFK Superliga

Lojtari i Dritës, ftohet nga kombëtarja liberiane

25/08/21 @ 21:03

NDESHJET E SHTATORIT

Mirret vendimi! Ekipet e Premier Ligë nuk lirojnë lojtarët

Kualifikimet për Botëror/Premier League

Mirret vendimi! Ekipet e Premier Ligë nuk lirojnë lojtarët

24/08/21 @ 19:45

BBC SPORT

Ekipet e PremierLigës, po shqyrtojnë mos lirimin e lojtarëve për kombëtare

Kualifikimet për Botëror/Premier League

Ekipet e PremierLigës, po shqyrtojnë mos lirimin e lojtarëve për kombëtare

23/08/21 @ 22:34

SPANJA

Enrique tregon datën për listën ndaj Kosovës

Kualifikimet për Botëror/Përfaqësuesja

Enrique tregon datën për listën ndaj Kosovës

20/08/21 @ 12:08

DATA E SHITJES

Biletat për Shqipëri-Hungari e Shqipëri-SanMarino

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Biletat për Shqipëri-Hungari e Shqipëri-SanMarino

19/08/21 @ 17:43

DUELET E SHTATORIT

Telashe me stadium, Shqipëria si vendase nuk luan në “Air Albania”

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja

Telashe me stadium, Shqipëria si vendase nuk luan në “Air Albania”

19/08/21 @ 17:34

LISTA E LOJTARËVE

Polakët zbardhin listën para kuqezinjëve

Kualifikimet për Botëror/Kombëtarja/International

Polakët zbardhin listën para kuqezinjëve

17/08/21 @ 11:41

HELVETIKËT

Zvicra zyrtarizon përzgjedhësin e ri

Kualifikimet për Botëror/International/Transfere

Zvicra zyrtarizon përzgjedhësin e ri

09/08/21 @ 12:38

NATI

Zvicra në kërkim të selektorit

Kualifikimet për Botëror/Liga e Kombeve/Ligue 1/International/Transfere

Zvicra në kërkim të selektorit

28/07/21 @ 01:17

SOUTH AMERICA

Brazili s’gabon, Neymar i afrohet Peles

Kualifikimet për Botëror/International

Brazili s’gabon, Neymar i afrohet Peles

09/06/21 @ 09:00

SOUTH AMERICA

Argjentina lëshon epërsinë, ndalet nga Kolumbia

Kualifikimet për Botëror/International

Argjentina lëshon epërsinë, ndalet nga Kolumbia

09/06/21 @ 08:49


 
Të gjitha lajmet nga Kualifikimet për Botëror