Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

ROMË

Lazio konfirmon, Correa është i Interit

Lazio konfirmon, Correa është i Interit


26 August, 2021 @14:59

Skuadra e Lazios para pak çastesh ka bërë të ditur se edhe zyrtarisht futbollisti Joaquin Correa Carlos është lojtar i ri i Interit.

Drejtuesit e Lazios, ashtu siç u përfol ditë më parë, kanë rënë dakord me ata nerrazzur për transferimin e lojtarit nga kryeqyteti në Milano, për tu bërë pjesë e skuadrës së kampionit aktual.


MALISHEVË

Malisheva angazhon ndihmësin e Kosovës U21, Alan Clark

FFK Superliga

Malisheva angazhon ndihmësin e Kosovës U21, Alan Clark

26/08/21 @ 14:48

PODUJEVË

Llapi po bën gati fushën për xhiron e tretë

FFK Superliga

Llapi po bën gati fushën për xhiron e tretë

26/08/21 @ 14:35

EFL CUP

Broja debuton me dy gola, Southampton kualifikohet me 8 gola

Premier League/Sportistë shqiptarë në botë

Broja debuton me dy gola, Southampton kualifikohet me 8 gola

26/08/21 @ 00:15

CHAMPIONS LEAGUE

Caktohen vazot e Champions League 2021/22

Champions League

Caktohen vazot e Champions League 2021/22

26/08/21 @ 00:00

DRITA

Lojtari i Dritës, ftohet nga kombëtarja liberiane

FFK Superliga

Lojtari i Dritës, ftohet nga kombëtarja liberiane

25/08/21 @ 21:03

PREMIER LEAGUE

Harry Kane flet për të ardhmen

Premier League

Harry Kane flet për të ardhmen

25/08/21 @ 14:03

CORREA

Para kalimit te Inter

Serie A/Transfere

Para kalimit te Inter

24/08/21 @ 21:49

URUGUAJANI

Lë Arsenalin për Fiorentinën

Premier League/Serie A/Transfere

Lë Arsenalin për Fiorentinën

24/08/21 @ 20:13

STAMFORD BRIDGE

Zappacosta i kthehet Italisë

Premier League/Serie A/Transfere

Zappacosta i kthehet Italisë

24/08/21 @ 11:12

SAMPDORIA - MILAN

Brahim Diaz për start të mbarë

Serie A

Brahim Diaz për start të mbarë

23/08/21 @ 22:49

ROMA 3-1 FIORENTINA

Dy të kuqe, Mourinho e nis me fitore

Serie A

Dy të kuqe, Mourinho e nis me fitore

22/08/21 @ 22:49

UDINESE 2-2 JUVENTUS

Ronaldos i anulohet goli, Allegri e nis me barazim

Serie A

Ronaldos i anulohet goli, Allegri e nis me barazim

22/08/21 @ 21:30

TORINO - ATALANTA

Vojvoda e Berisha në bankë, Piccoli i sjellë 3 pikë Atalantës

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Vojvoda e Berisha në bankë, Piccoli i sjellë 3 pikë Atalantës

21/08/21 @ 23:50

EMPOLI - LAZIO

Bajrami asiston, Muriqi 8 minuta

Serie A

Bajrami asiston, Muriqi 8 minuta

21/08/21 @ 23:38

INTER 4-0 GENOA

Hakan dhe Dzeko debutojnë me gol e asist në fitore

Serie A

Hakan dhe Dzeko debutojnë me gol e asist në fitore

21/08/21 @ 20:34

FORMACIONET STARTUESE

Duel shqipesh, 3 startues në Empoli-Lazio

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë

Duel shqipesh, 3 startues në Empoli-Lazio

21/08/21 @ 20:06


 
Të gjitha lajmet nga Serie A