Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

GJILANI - TREPÇA '89

S’shënojnë as sot dhe ndajnë pikët

S’shënojnë as sot dhe ndajnë pikët


21 October, 2020 @15:56

Me barazim 0-0 është mbyllur dueli i luajtur sot mes Gjilanit dhe Trepçës ‘89.

Skuadrat në fjalë me të njëjtin rezultat kishin barazuar edhe në ndeshjet e tyre përkatëse në xhiron e kaluar, dhe rrjedhimisht barazimi i sotëm bën që këto dy skuadra t’i kalojnë plot 180 minuta lojë pa pranuar e pa shënuar ndonjë gol.

TABELA AKTUALE

Pas 7 xhirove të zhvilluara, këto dy skuadra ndodhen pranë njëra-tjetrës në tabelë në pozitat 5 dhe 6.

Në xhiron që vijon, Gjilani udhëton në kryeqytet për t’u ndeshur me Prishtinën, kurse Trepça ‘89 e pret Ballkanin në “Riza Lushta”:


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga