Të gjitha lajmet

LA LIGA

Suarez: Meritova pak respekt nga Barcelona

Foto: Atletico Madrid

Suarez: Meritova pak respekt nga Barcelona


23 February, 2021 @9:41

Luis Suarez po kalon formë të shkëlqyeshme me Atletico Madrid këtë sezon.

Sulmuesi uruguajan u largua nga Barcelona pa dëshirën e tij dhe Suarez ka thënë për Goal se ai meritonte pak respekt.

“Meritoja pak respekt. Barcelona më tha se ishte shumë i vjetër për të luajtur në nivelet më larta”, tha ish-sulmuesi i Liverpool.

Barcelona po vuan për një sulmues të klasit të Suarez, mbetet të shihet nëse do të ketë ndonjë prurje gjatë verës.


LIONEL MESSI

Skuadrat që Messi nuk ka arritur t’iu shënojë gola

La Liga/International

Skuadrat që Messi nuk ka arritur t’iu shënojë gola

23/02/21 @ 10:25

CHAMPIONS LEAGUE

Real Madrid nuk mund të konkurrojë me sulmin e Atalanta

La Liga

Real Madrid nuk mund të konkurrojë me sulmin e Atalanta

23/02/21 @ 10:15

LA LIGA

Toni Kroos e ‘fton’ Alaba-n që t’i bashkohet Real Madrid-it

Bundesliga/La Liga/Transfere

Toni Kroos e ‘fton’ Alaba-n që t’i bashkohet Real Madrid-it

22/02/21 @ 20:25

TRANSFER

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

Premier League/La Liga/UEFA Euro 2016/Transfere

Tuchel do të takohet me sulmuesin e tij të preferuar

22/02/21 @ 18:10

LA LIGA

Courtois heroi i Real Madridit

La Liga

Courtois heroi i Real Madridit

22/02/21 @ 15:13

TRANSFER

Milan dhe West Ham në garë për En-Nesyri

Premier League/Serie A/La Liga/Transfere

Milan dhe West Ham në garë për En-Nesyri

22/02/21 @ 15:12

DANI CARDENAS

Pasi i mori pikë Atleticos: Kampion Reali

La Liga

Pasi i mori pikë Atleticos: Kampion Reali

22/02/21 @ 10:47

REAL MADRID

“Ne do të kthehemi së shpejti”

La Liga

“Ne do të kthehemi së shpejti”

22/02/21 @ 10:25

CULES

Barcelona probleme në mbrojtje

La Liga

Barcelona probleme në mbrojtje

22/02/21 @ 09:29

TRANSFER TALK

Liverpool interesohet për Ocampos

Premier League/La Liga/Transfere

Liverpool interesohet për Ocampos

21/02/21 @ 19:50


Të gjitha lajmet nga La Liga