Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

SUEDIA - SHQIPËRIA

Suedia - Shqipëria, 11-shet startuese

Foto: FSHF

Suedia - Shqipëria, 11-shet startuese


25 March, 2024 @17:54

Me fillim nga ora 19:00, sot Shqipëria luan miqësoren ndaj Suedisë.

11-shet startuese janë këto:

SUEDIA: Olsen; Krafth, Starfelt, Lindelof, Augustinsson; Olsson, Gustafson; Kulusveski, Forsberg, Isak; Nilsson.

SHQIPËRIA: Strakosha; Balliu, Mihaj, Gjimshiti, Mitaj; Asllani, Ramadani; Laçi, Bajrami, Asani; Broja.

Kapiten i Shqipërisë sonte është Berat Gjimshiti.


 
Të gjitha lajmet nga Shqipëria