Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

VIDEO

Super Vojvoda, Torino fiton me golin e tij

Super Vojvoda, Torino fiton me golin e tij


3 May, 2021 @22:53

Mërgim Vojvoda është bërë hero i ndeshjes së sontme që u luajt mes Torinos dhe Parmas në Serie A.

Futbollisti i Kosovës shënoi golin e vetëm të ndeshjes në minutën 63’, për t’ia siguruar 3 pikë ekipit të tij, Torinos.

Me këtë fitore Torino u largua paksa edhe nga zona e rrezikshme, duke qenë tani me 3 pikë larg pragut të rënies.

Ky është goli i parë i Vojvodës në Serie A.


 
Të gjitha lajmet nga Serie A