Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

11-SHET

Superliga - Formacioni i javës (24)

Superliga - Formacioni i javës (24)


9 March, 2023 @17:16

Pas ndeshjeve të xhiros 24, TopSporti.com ka përzgjedhur formacionin e javës bazuar në performancat e lojtarëve.

Formacioni i javës i zgjedhur nga TopSporti është ky: Enea Koliçi (Gjilani); Filip Gligorov (Ferizaj), Leonat Vitija (Drita), Astrit Thaqi (Ballkani), Ilir Blakçori (Drita); Rilind Nimani (Trepça’89), Edvin Kuç (Ballkani), Vladyslav Khomutov (Dukagjini), Edon Sadriu (Ferizaj); Betim Haxhimusa (Ferizaj), Marclei Santos (Dukagjini).


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga