Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (25)

Superliga - Formacioni i javës (25)


12 March, 2023 @20:01

Pas ndeshjeve të xhiros 25, TopSporti.com ka përzgjedhur formacionin e javës bazuar në performancat e lojtarëve.

Formacioni i javës i zgjedhur nga TopSporti është ky: Marko Jovanovski (Ferizaj); Besnik Krasniqi (Drita), Elton Basriu (Dukagjini), Bianor Neto (Llapi), Arbër Shala (Dukagjini); Rron Broja (Drita), Blend Baftiu (Drita), Bekim Maliqi (Llapi); Drilon Hazrollaj (Malisheva), Ronald Sobowale (Malisheva), Mateo Panadic (Ferizaj).


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga