Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TEAM OF THE WEEK

Superliga - Formacioni i javës (34)

Superliga - Formacioni i javës (34)


10 May, 2021 @13:48

Pas ndeshjeve të javës 34, TopSporti.com ka përzgjedhur formacionin e javës bazuar në performancat e lojtarëve.

TABELA AKTUALE

Formacioni i javës i zgjedhur nga TopSporti është ky: Visar Haxhijaj (Besa); Ardian Limani (Drita), Lumbardh Dellova (Prishtina), Elvis Prençi (Llapi), Arbër Potoku (Ballkani); Besfort Dervishaj (Drenica), Arbnor Muja (Trepça’89), Endrit Krasniqi (Prishtina); Marclei Santos (Arbëria), Leonit Abazi (Prishtina), Mirlind Daku (Ballkani).


 
Të gjitha lajmet nga FFK Superliga