Të gjitha lajmet

CRISTIANO RONALDO

Superylli ateron në Torino

Foto: Tuttosport

Superylli ateron në Torino

5 May, 2020 @0:10

Para një ore e gjysëm, saktë në orën 22:30 të datës 4 maj ka ateruar në Torino me aeroplanin e tij privat.

Në bordin e aeroplanit përveç superyllit portugez Cristiano Ronaldo ishin edhe e shoqja e tij Georgina, fëmijët dhe dy infermiere.

Cristiano Ronaldo tash do të jetë në vetizolim 14 ditësh para se të nis stërvitjet grupore me ekipin, që janë paraparë të bëhen më 18 maj.

Juventus është lider i Serie A-së me 1 pikë më shumë sesa Lazio. Bianconerët po kërkojnë titullin e nëntë radhazi në Serie A këtë stinor.

MEDIA TALK

GdS: Muriqi opcion serioz te Lazioja

Vedat Muriqi në duel me lojtarët bullgarë gjatë kualifikimeve për EURO 2020/ TOPSPORTI/ Arian Paçarizi

3 May, 2020 @20:51

E përditshmja prestigjioze italiane e sportit, La Gazzetta dello Sport, në një njoftim të sajën sot ka bërë të ditur…

MEDIA TALK

Napoli merr leje për stërvitje të plotë!

2 May, 2020 @17:41

Napoli ka marrë leje për të nisur stërvitjet e ekipit në qendrën stërvitore më 4 maj, sipas rregullave të parashtruara…

KOMBINIMI I SULMUESVE

Milan me ofertë për Jovicin e Realit

2 May, 2020 @16:21

Skuadra e Milanit është duke ofruar 35 milionë euro plus bonuse shtesë për të siguruar shërbimet e sulmuesit serb të…

RIKTHIMI

SPAL i Etrit Berishës nuk del në stërvitje

2 May, 2020 @1:32

Skuadra e SPAL-it ku mbron portieri i kombëtares shqiptare, Etrit Berisha, ka marrë vendim që të mos dalë në stërvitje…

METODA E KALKULIMIT

Me sistemin e Ligue 1, Milan do të mbetet pa gara evropiane

30 April, 2020 @23:58

Pasi që sot u vendos për kampionin e Ligue 1 dhe skuadrat që do të dalin në gara evropiane…

Të gjitha lajmet nga Serie A