Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

TIRANA

Taulant Seferi nënshkruan me Tiranën

Taulant Seferi nënshkruan me Tiranën


28 May, 2021 @18:20

Tirana sot ka zyrtarizuar transferimin e parë të stinorit.

Taluant Seferi ka nënshkruar kontratë 3 vjeçare me Tiranën, derisa në sezonin e kaluar ishte i huazuar për 6 muaj.

Taulanti në stinorin e kaluar shënoi 7 gola për Tiranën.


REAL MADRID

Zyrtare: David Alaba në Real Madrid

La Liga/Transfere

Zyrtare: David Alaba në Real Madrid

28/05/21 @ 18:15

LLAPI

Llapi shton në skuadër vushtrriasin Ahmeti

FFK Superliga

Llapi shton në skuadër vushtrriasin Ahmeti

28/05/21 @ 17:46

NGA KONFERENCA

Dy mungesa te Kosova, përkundër ftesës

Përfaqësuesja/International

Dy mungesa te Kosova, përkundër ftesës

28/05/21 @ 12:24

E FUNDIT

Challandes fton Halimin dhe Dakun

Përfaqësuesja/International

Challandes fton Halimin dhe Dakun

28/05/21 @ 12:12

BIANCONERI

Juve zyrtarizon largimin e Pirlos

Serie A/Transfere

Juve zyrtarizon largimin e Pirlos

28/05/21 @ 11:49

MILAN

Milani zëvendëson Donnarummën me portierin kampion

Serie A

Milani zëvendëson Donnarummën me portierin kampion

27/05/21 @ 23:22

SERIE A

Gjigandi italian në bisedime me Granit Xhakën

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Gjigandi italian në bisedime me Granit Xhakën

27/05/21 @ 22:15

PARTIZANI

Partizani merr lojtarin e Vllaznisë

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Partizani merr lojtarin e Vllaznisë

18/06/21 @ 13:17

TIRANË

Jurgen Bardhi vazhdon me ish-kampionin

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Jurgen Bardhi vazhdon me ish-kampionin

17/06/21 @ 15:53

CONFERENCE LEAGUE

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

FFK Superliga/FSHF Kategoria Superiore/Europa League/International

Shorti i plotë i edicionit të parë të Conference League

15/06/21 @ 15:05

SHORTI I PLOTË

Teuta ndaj Sheriffit, Shkëndija ndaj sllovenëve

FSHF Kategoria Superiore/Champions League/International

Teuta ndaj Sheriffit, Shkëndija ndaj sllovenëve

15/06/21 @ 12:50

TRANSFER

Futbollisti shqiptar i Partizanit transferohet në Turqi

FSHF Kategoria Superiore/International/Sportistë shqiptarë në botë

Futbollisti shqiptar i Partizanit transferohet në Turqi

03/06/21 @ 20:30

KUKËS

Mirel Josa ndahet me klubin

FSHF Kategoria Superiore/Transfere

Mirel Josa ndahet me klubin

03/06/21 @ 15:17

KUPA E SHQIPËRISË

Pas 13 vitesh vjen Kupa e Shqipërisë

FSHF Kategoria Superiore

Pas 13 vitesh vjen Kupa e Shqipërisë

31/05/21 @ 22:25

TIRANA

Tirana vazhdon me trajnerin

FSHF Kategoria Superiore

Tirana vazhdon me trajnerin

31/05/21 @ 22:21

FINALJA E KUPËS

Finalja e Kupës së Shqipërisë, me tifozë

FSHF Kategoria Superiore

Finalja e Kupës së Shqipërisë, me tifozë

31/05/21 @ 13:14

SUPERIORE

Kastrioti mbetet në Superiore

FSHF Kategoria Superiore

Kastrioti mbetet në Superiore

30/05/21 @ 22:09


 
Të gjitha lajmet nga FSHF Kategoria Superiore