Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

REAL MADRID

Zyrtare: David Alaba në Real Madrid

Zyrtare: David Alaba në Real Madrid


28 May, 2021 @18:15

Para pak çastesh, Real Madridi e zyrtarizoi futbollistin austriak, David Alaba.

Alaba erdhi te Real Madridi si lojtari i lirë nga Bayern Munich.

David Alaba ka nënshkruar kotnratë pesë vjeçare me gjigandin spanjoll.

Ky është përforcimi i parë për stinorin 2021/22 te Real Madridi.


LLAPI

Llapi shton në skuadër vushtrriasin Ahmeti

FFK Superliga

Llapi shton në skuadër vushtrriasin Ahmeti

28/05/21 @ 17:46

NGA KONFERENCA

Dy mungesa te Kosova, përkundër ftesës

Përfaqësuesja/International

Dy mungesa te Kosova, përkundër ftesës

28/05/21 @ 12:24

E FUNDIT

Challandes fton Halimin dhe Dakun

Përfaqësuesja/International

Challandes fton Halimin dhe Dakun

28/05/21 @ 12:12

BIANCONERI

Juve zyrtarizon largimin e Pirlos

Serie A/Transfere

Juve zyrtarizon largimin e Pirlos

28/05/21 @ 11:49

MILAN

Milani zëvendëson Donnarummën me portierin kampion

Serie A

Milani zëvendëson Donnarummën me portierin kampion

27/05/21 @ 23:22

SERIE A

Gjigandi italian në bisedime me Granit Xhakën

Serie A/Sportistë shqiptarë në botë/Transfere

Gjigandi italian në bisedime me Granit Xhakën

27/05/21 @ 22:15

KOSOVA

Nuk ftohet, reagon Bernard Berisha

Përfaqësuesja

Nuk ftohet, reagon Bernard Berisha

27/05/21 @ 21:11

REAL MADRID

ZYRTARE: Largohet Zidane

La Liga/International/Transfere

ZYRTARE: Largohet Zidane

27/05/21 @ 12:08

PLAYER RATINGS

Notat e futbollistëve: Villarreal - Man Utd

Europa League/Premier League/La Liga

Notat e futbollistëve: Villarreal - Man Utd

27/05/21 @ 00:37

FINALJA E EUROPA LEAGUE

Penalltitë e portierëve vendosin, Villarreal fiton Europa League

Europa League/Premier League/La Liga/International

Penalltitë e portierëve vendosin, Villarreal fiton Europa League

26/05/21 @ 23:58

MEDIA TALK

Kampioni i Spanjës pranë argjentinasit

Serie A/La Liga/Transfere

Kampioni i Spanjës pranë argjentinasit

26/05/21 @ 16:53

SHKUP

Enis Bardhi izolohet, pozitiv në COVID-19

Evropiani/La Liga/International/Sportistë shqiptarë në botë

Enis Bardhi izolohet, pozitiv në COVID-19

26/05/21 @ 16:12

PARA FINALES

Ole kërkon trofeun e parë ndaj specialistit të UEL, Emery

Europa League/Premier League/La Liga/International

Ole kërkon trofeun e parë ndaj specialistit të UEL, Emery

26/05/21 @ 12:14

MEDIA TALKS

Agjenti i Wijnaldumit takohet me Barçën - pritet konfirmimi i transferit

La Liga

Agjenti i Wijnaldumit takohet me Barçën - pritet konfirmimi i transferit

25/05/21 @ 17:19

LUKA MODRIC

Vazhdon edhe për një sezon me Realin

La Liga

Vazhdon edhe për një sezon me Realin

25/05/21 @ 11:19

REAL BETIS

Do të luaj në moshë 40-vjeçare, kapiteni vazhdon

La Liga/Transfere

Do të luaj në moshë 40-vjeçare, kapiteni vazhdon

25/05/21 @ 07:53

LA LIGA

Real Sociedad dhe Betis sigurojnë vendet Europa League

La Liga

Real Sociedad dhe Betis sigurojnë vendet Europa League

22/05/21 @ 19:55


 
Të gjitha lajmet nga La Liga