Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

PËRSHËNDETEN NGA CHAMPIONS

Të eliminuarit nga Champions!

Të eliminuarit nga Champions!


4 November, 2021 @0:17

Vetëm katër xhiro janë dashur, për pesë skuadra që të ç‘regjistrojnë çdo mundësi për të vazhduar garën e Ligës së Kampionëve.

Pas katër xhirosh, tashmë përveç katër skuadrave që kanë siguruar kualifikimin, dihen edhe disa skuadra që kanë “larë duart” nga faza pranverore e garës.

Radhazi, prej Grupit A e tutje Leipzigu gjerman është njëri ndër të eliminuarit nga faza pranverore e Champions, pastaj Besiktas, Shakhtar, Dynamo Kiev dhe Malmo - janë skuadrat që s’kanë as gjasa teorike për të kaluar tutje në Champions, derisa do të shpresojnë ende për dalje në Europa League.


4 SIGUROJNË BILETËN

Pas 4 xhirove, vetëm 4 më të fuqishmit kualifikohen

Champions League

Pas 4 xhirove, vetëm 4 më të fuqishmit kualifikohen

03/11/21 @ 23:53

REAL MADRID - SHAKHTAR

Reali mposhtë Shakhtarin, klubi i parë me 1000 gola!

Champions League

Reali mposhtë Shakhtarin, klubi i parë me 1000 gola!

03/11/21 @ 20:35

FTESAT E KOSOVËS U21

Nees publikon ftesat për ndeshjen e Kosovës U21 ndaj Shqipërisë U21

Shqipëria/Kosova/International

Nees publikon ftesat për ndeshjen e Kosovës U21 ndaj Shqipërisë U21

03/11/21 @ 16:08

FTESAT GREKE

Van’t Schip publikon të ftuarit kundër Kosovës

Kualifikimet për Botëror/Kosova

Van’t Schip publikon të ftuarit kundër Kosovës

03/11/21 @ 15:59

DERBI I QYTETIT TË PRIZRENIT

Ndërrohet vendimi, derbi prizrenas luhet në Suharekë

FFK Liga e parë

Ndërrohet vendimi, derbi prizrenas luhet në Suharekë

03/11/21 @ 11:26

4 SIGUROJNË BILETËN

Pas 4 xhirove, vetëm 4 më të fuqishmit kualifikohen

Champions League

Pas 4 xhirove, vetëm 4 më të fuqishmit kualifikohen

03/11/21 @ 23:53

REAL MADRID - SHAKHTAR

Reali mposhtë Shakhtarin, klubi i parë me 1000 gola!

Champions League

Reali mposhtë Shakhtarin, klubi i parë me 1000 gola!

03/11/21 @ 20:35

CHAMPIONS LEAGUE

Dy skuadra sigurojnë kualifikimin, cilat janë ato?

Champions League

Dy skuadra sigurojnë kualifikimin, cilat janë ato?

02/11/21 @ 23:32

ATALANTA - UNITED

I zakonshmi Ronaldo, United përsëri shpëton në fund

Champions League

I zakonshmi Ronaldo, United përsëri shpëton në fund

02/11/21 @ 23:02

ZYRTARE

Barcelona zyrtarizon trajnerin e përkohshëm

Champions League/La Liga

Barcelona zyrtarizon trajnerin e përkohshëm

28/10/21 @ 14:49

ZYRTARE

Barcelona konfirmon: Koeman shkarkohet

Champions League/La Liga/Transfere

Barcelona konfirmon: Koeman shkarkohet

28/10/21 @ 00:23

BENFICA 0-4 BAYERN

Shkatërrim për 14 minuta

Champions League/Bundesliga

Shkatërrim për 14 minuta

20/10/21 @ 23:18

OLD TRAFFORD TALES

United bën përmbysje fantastike ndaj Atalantës

Champions League/Premier League

United bën përmbysje fantastike ndaj Atalantës

20/10/21 @ 22:59

GRUPI A

City briliant në Belgjikë, merr kreun

Champions League

City briliant në Belgjikë, merr kreun

19/10/21 @ 21:14

MANCHESTER UNITED

Probleme për United, Varane mungon disa javë

Champions League/Premier League

Probleme për United, Varane mungon disa javë

12/10/21 @ 17:39


 
Të gjitha lajmet nga Champions League