Fantasy TopSporti
Të gjitha lajmet
Tabelat dhe Rezultatet

KUPA e KOSOVËS

Tërhiqet shorti i Kupës, këto janë duelet

Pamje nga arkivi

Tërhiqet shorti i Kupës, këto janë duelet


29 November, 2021 @11:34

Ka përfunduar tërheqja e shortit të rrethit të dytë të Kupës së Kosovës, ndërsa janë bërë të ditura edhe çiftet që do të takohen pas 2-3 ditësh.

Ramiz Sadiku – Vushtrria
Feronikeli – Fushë Kosova
A&N – Gjilani
Drenica – Vllaznia P
Besa – Prishtina
Malisheva – Istogu
Flamurtari – Ferizaj
Ulpiana – Vëllaznimi
Rahoveci – Ballkani
Trepça’89 – 2 Korriku
Llapi – Kika
Prizreni – Onix
Drita – Drenasi
Liria – Dukagjini
Arbëria – Vitia
KEK-u – Trepça

Ndeshjet zhvillohen më 1 dhe 2 dhjetor me fillim nga ora 12:30.


 
Të gjitha lajmet nga Kupa e Kosovës